Naga MarketsTIBszarinr

Trading Inside Bars – pod tym tytułem znajdziesz analizę wykonaną na podstawie jednej z najbardziej znanych formacji Price ActionInside Bar. Statystyki pokazują, że najlepsze wyniki daje wybicie z formacji Inside Bar na wykresie dziennym, więc głównie takie wykresy będą tu analizowane.


AUDUSD (c.d)

Wracam do pary AUDUSD i opisanego w poniedziałek Inside Bara. Przez cały tydzień cena krąży w górnej połowie IB, zielona linia z poprzedniego wykresu okazała się jak dotąd niepokonana. Ponadto utworzył się kolejny IB we wnętrzu tego pierwszego. Żeby było ciekawiej cena rysuje byczą formację flagi, która  prawdopodobnie zostanie wybita w górę. Dałem zlecenie Buy, plan maksimum to  poziom 0,7535, ale po drodze są lokalne opory (oznaczone na czerwono ceną), która może skomplikować osiągnięcie celu. Wyłamanie dolnego zakresu IB – 0.7575 będzie anulowało setup.

AUDUSD H4- A flag in Inside Bar looks bullish and breaking the upper limit of the flag can give a bullish impulse
AUDUSD H4 – flaga w Inside Barze wygląda prowzrostowo i jej wybicie górą jest bardzo prawdopodobne co moze dać impuls do kontynuacji wzrostów

Autor: DarGoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułOpcja na dziś – CALL na GOLD – 10 lutego 2017
Następny artykułGPW: Herkules kontynuuje wzrosty
dargo redaktor comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Od 2010 r. czynnie uczestniczy w rynku Forex do chwili obecnej. Jest zwolennikiem Price Action, korzystania z jak najmniejszej ilości wskaźników. Uważa, że prostota systemu i konsekwencja w jego stosowaniu to najlepsza droga do sukcesu na rynkach finansowych, a brak cierpliwości to najczęstsza przyczyna porażek. Interesuję się klasycznymi systemami opartymi na Analizie Technicznej jak i psychologią - mechanizmami kierującymi ludzkim zachowaniem i warunkującymi podejmowanie decyzji w tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here