Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Możesz również sprawdzić poprzedni przegląd Ichimoku

GBPCAD

W środę pisałem o sygnale kupna na tej parze, który powstał na wykresie dziennym. Zdecydowałem się otworzyć zlecenie buy limit, żeby poprawić statystyki pozycji. Miałem nadzieję na re-test przebitego oporu. Na początku wydawało się, że do tego nie dojdzie, bo cena cały czas wzrastała, ale na szczęście doszło do mocniejszego zawahania, zlecenie się aktywowało i od razu mocno zarobiło.

Obecnie od dwóch dni mamy do czynienia z korekcyjnymi spadkami, ale i tak jestem kilkadziesiąt pipsów na plusie. Pozycję otworzyłem u brokera 24option, który ma w swojej ofercie ponad 200 różnych instrumentów finansowych.

NZDJPY

Short na NZDJPY stabilnie zarabia. Dziś zdecydowałem się przesunął SL na BE, dzięki czemu w najgorszym wypadku wyjdę na tej pozycji na zero. Pozostało już tylko czekać na dalszy rozwój sytuacji.

NZDUSD

Na tej parze niestety przegapiłem dobry sygnał sprzedaży, a szkoda. Wybicie z chmury spadkowej było prawidłowym sygnałem, zmylić mogła jedynie zmiana koloru chmury w niedługim czasie. Cena dotarła prawie co do pipsa do istotnego wsparcia z wykresu dziennego i tam chwilowo zawróciła. Być może po przebiciu tego poziomu można pomyśleć o otwarciu shorta, zobaczymy w przyszłym tygodniu.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here