Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Możesz również sprawdzić poprzedni przegląd Ichimoku

Po wczorajszym posiedzeniu FOMC może w końcu coś poruszy się na wykresach. Ja zabezpieczyłem swoją pozycję na kablu przed zbytnimi ruchami w trakcie konferencji, więcej szczegółów niżej.

Te artykuły również Cię zainteresują
GBPCAD

Na wykresie H4 widzimy, że cena z pewnymi trudnościami przebiła się przez opór z wykresu dziennego na 1,6600. Obecnie można zastanowić się nad otwarciem pozycji długiej. Tenkan jest nad Kijun, chmura jest dynamicznie skierowana w górę.

GBPUSD

Wczoraj wieczorem postanowiłem zabezpieczyć pozycję przed zbytnią zmiennością w związku z decyzją FOMC. Na początku doszło do mocnych wzrostów i para zarabiała już jakieś 2%, ale potem cena runęła i moja pozycja zamknęła się na BE. Dziś znów otworzyłem pozycję długą, sytuacja techniczna zbytnio się nie zmieniła. Pozycję otworzyłem u brokera 24option, który ma w ofercie ponad 200 instrumentów.

USDCHF

Cena na wykresie H4 przebiła się ponad górną granicę konsolidacji. Chmura Kumo jest wzrostowa, a linia Tenkan znajduje się nad Kijun. Można otworzyć zlecenie buy limit nieco bliżej pokonanego poziomu, dzięki temu osiągnie się lepszy poziom zysku do ryzyka.

USDJPY

Podobna sytuacja co na USDCHF ma miejsce na wykresie dolara z jenem japońskim. Tutaj nawet sytuacja jest bardziej klarowna i można otworzyć pozycję długą z celem na 113,50.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here