Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Możesz również sprawdzić poprzedni przegląd Ichimoku

GBPCAD

Ciekawa sytuacja rysuje się na tej parze. Obecna świeca wkroczyła mocno we wzrostową chmurę Kumo, ale obecnie jest poniżej niej i zaczyna przybierać formę spadkowego pin bara. Dodatkowo w tym miejscu przebiega linia Kijun. Jeśli świeca zamknie się poniżej chmury, będzie można otworzyć krótką pozycję z celem na wsparcie w okolicach 1,6760. Szykuje się bardzo dobry stosunek zysku do ryzyka. Do otwarcia pozycji polecam brokera STO, który błyskawicznie i bez opóźnień realizuje zlecenia.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/GBPCAD

GBPUSD

Podobna sytuacja co na poprzedniej parze. Cena po niedawnym wybiciu ze wzrostowej chmury Kumo znowu wróciła do jej zasięgu, po to tylko, żeby zawędrować poniżej i utworzyć spadkowego pin bara. Obecna świeca czterogodzinna się jeszcze nie zamknęła, więc na razie nie możemy otwierać pozycji.

https://www.tradingview.com/symbols/GBPUSD


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here