Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Możesz również sprawdzić poprzedni przegląd Ichimoku

GBPAUD

Na wykresie H4 widzimy, że cena trzyma się bardzo blisko spadkowej chmury Kumo. Jeśli w jej okolicach pojawi się jakiś sygnał sprzedaży, będzie można otworzyć krótką pozycję. Na razie jednak trzeba obserwować dalszy rozwój sytuacji.Zobacz podsumowanie Ichimoku 2017 roku!

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/GBPAUD

GBPJPY

Kolejna para z funtem, tym razem możliwość otwarcia pozycji w przeciwnym kierunku. Przed weekendem doszło do przebicia oporu z wykresu dziennego, który teraz powinien stanowić rolę wsparcia. Obecnie jesteśmy świadkami retestu wspomnianego poziomu. Jeśli w tym miejscu pojawi się jakiś sygnał kupna, będzie można otwierać longa. Wsparcie jest dodatkowo wzmocnione przez linię Kijun znajdującą się tuż pod nim.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/GBPJPY

USDCAD

Po wczorajszym mocnym spadku cena znalazła się pod wsparciem z wykresu dziennego. Teraz mamy do czynienia z retestem tego poziomu od dołu. Wygląda to na świetną okazję do otwierania shortów, będę obserwował dalszy rozwój sytuacji. Do otwarcia pozycji polecam brokera STO, który oferuje świetne warunki handlu.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/USDCADConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here