Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Możesz również sprawdzić poprzedni przegląd Ichimoku

W pierwszej kolejności chciałbym zaprosić na udział w bezpłatnym webinarze dotyczącym techniki Ichimoku, który odbędzie się w najbliższy czwartek (2 listopada) o godzinie 19:00. Więcej szczegółów tutaj.

EURCHF

Pokazuję ten wykres nie dlatego, że pojawiła się jakaś ciekawa okazja do otwarcia pozycji, ale ponieważ chciałem pokazać, jak świetnie działa linia trendu wzrostowego z wykresu dziennego. Została ona narysowana jeszcze w lipcu, a dotychczas tylko raz doszło do jej naruszenia. Cena jednak szybko wróciła do wzrostów. Obecnie znów widzimy reakcję byków w okolicach linii trendu, a łączne wzrosty wyniosły już około 800 pipsów.

GBPCAD

Otwarta pozycja zaczęła zmniejszać zyski, cena zbliżyła się do poziomu wejścia. Dziś jednak jesteśmy świadkami mocnego odbicia wzrostowego, dzięki czemu pozycja znowu zaczęła zarabiać. Przy okazji można zobaczyć, jak świetnie linia Kijun radzi sobie jako wsparcie, cena zawróciła tuż nad nią. Pozycja została otwarta u brokera 24option, który jest również patronem nadchodzącego webinaru.

NZDJPY

Otwarty short na NZDJPY nadal stabilnie zarabia. Do Take Profit jeszcze kawał drogi, cena nie jest nawet w połowie, ale w piątek zabezpieczyłem ją na BE, więc w najgorszym wypadku wyjdę na zero.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here