Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Możesz również sprawdzić poprzedni przegląd Ichimoku

EURAUD

Na wykresie H4 widzimy, że cena przebiła się przez istotny opór w okolicach 1,5575. Obecnie mamy do czynienia z płytką korektą spadkową. Jeśli w najbliższym czasie pojawi się sygnał kupna w okolicach przebitego oporu lub linii Kijun, będzie można pomyśleć o otwarciu długiej pozycji.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/EURAUD

GBPJPY

Bieżąca świeca czterogodzinna z impetem przebiła się przez wsparcie z wykresu dziennego na 148,00. Jeśli dojdzie do retestu tego poziomu i pojawienia się sygnału sprzedaży, będzie to znak do otwarcia shorta. Trzeba jednak uważać na położenie linii Chikou Span względem ceny. Pozycję polecam otworzyć u brokera STO, który oferuje konkurencyjne warunki handlu.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/GBPJPY

GBPNZD

Na wykresie H4 widzimy, że cena bez problemu przebiła się przez wzrostową chmurę Kumo. Jeśli obecna świeca zamknie się pod nią, to będzie to słaby sygnał sprzedaży. Można od razu otworzyć shorta albo zaczekać na retest chmury Kumo i pojawienie się świecy sygnalnej.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/GBPNZD


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here