Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Możesz również sprawdzić poprzedni przegląd Ichimoku

CADJPY

Silny impuls spadkowy z wczoraj sprawił, że moja pozycja na CADJPY zamknęła się na Stop Lossie. Szkoda, bo już w pewnym momencie zaczęła zarabiać i wydawało się, że nie wróci już poniżej wsparcia. Do czasu wyjaśnienia sytuacji nie planuję otwierania kolejnej pozycji.

GBPAUD

Jeszcze wczoraj wszystko było w porządku z pozycją na GBPAUD, jednak gdy się obudziłem dziś rano, była już zamknięta na SL. Mocny wzrost pary w środku nocy doprowadził do straty. Obecnie cena znajduje się w chmurze Kumo, jeśli dojdzie do wybicia dołem, można pokusić się o otwarcie krótkiej pozycji. Radzę jednak zaczekać na przebicie się przez wsparcie w okolicach 1,6170.

GBPCHF

Cena znajduje się w okolicach istotnego wsparcia z wykresu dziennego na 1,2240. Jeśli dojdzie do trwałego przebicia, można pokusić się o otwarcie pozycji krótkiej ze Stop Lossem nad przebitym poziomem. Chmura jest spadkowa, a Tenkan znajduje się pod Kijun. Jeśli zdecyduję się na otwarcie pozycji, zrobię to u brokera FXTM, który ma w swojej ofercie ponad 250 instrumentów.

NZDJPY

Dalej nie widać rozwiązania na tej parze. Linie Tenkan i Kijun się spotkały, a cena podchodzi przez przebite wsparcie z wykresu dziennego, które teraz powinno działać jako opór. Chmura jest nadal spadkowa, więc można spodziewać się kontynuacji osłabienia pary.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here