Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Możesz również sprawdzić poprzedni przegląd Ichimoku

Niewiele się dzieje na wykresach Ichimoku. Nie mam obecnie otwartej żadnej pozycji. Jednak nie warto szukać sposobu do wejścia w rynek na siłę. Lepiej przyjrzeć się na spokojnie wykresom i poszukać szans w najbliższej przyszłości.

CADCHF

Na wykresie H4 widzimy, że cena przebiła się przez mocne wsparcie z wykresu dziennego i obecnie ma miejsce korekta wzrostowa. Warto obserwować zachowanie ceny w okolicach 0,7760-7700, jeśli pojawi się jakiś sygnał sprzedaży, można zastanowić się nad otwarciem pozycji krótkiej.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/CADCHF/

GBPCHF

Kolejna para z frankiem szwajcarskim, tutaj sytuacja jest nawet ciekawsza. Cena wróciła w okolice pokonanego poziomu 1,3070. Znalazła się również blisko spadkowej chmury Kumo. Jeśli dojdzie do odbicia od chmury oraz powrotu pod opór, będzie można zastanowić się nad otwarciem krótkiej pozycji. Spadki mogą dotrzeć w okolice wsparcia na 1,2850. Do otwarcia pozycji polecam brokera 24option, który oferuje błyskawiczną egzekucję zleceń.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/GBPCHF/


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here