Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Możesz również sprawdzić poprzedni przegląd Ichimoku

Na wstępie przypominam o webinarze, który dziś o 19:00 będę prowadził razem z Marcinem Wenusem. Pokażemy Wam praktyczne spojrzenie na trading Ichimoku. Sprawdź więcej szczegółów.

WEŹ UDZIAŁ

CADCHF

Otwarta pozycja na CADCHF znowu zaczęła zarabiać. Obecnie znajduje się kilkadziesiąt pipsów nad poziomem wejścia. Prawdziwe wzrosty mogą się dopiero rozpocząć po pokonaniu ostatnich szczytów, na co teraz czekam. Pozycję otwierałem u brokera 24option, który ma bardzo korzystne spready na crossach.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/CADCHF

CHFJPY

Sygnał sprzedaży na CHFJPY. Doszło do niedźwiedziego wybicia z czerwonej chmury Kumo. Cena zdążyła się już oddalić od chmury, ale można liczyć na korektę wzrostową. Proponuję otwarcie zlecenia sell limit w okolicach połowy obecnej świecy spadkowej. Chikou Span potwierdza obecny sygnał.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/CHFJPY

GBPCAD

Możliwość otwarcia shorta na GBPCAD. Nie dość, że doszło do spadkowego wybicia z chmury Kumo, to jeszcze cena znalazła się pod istotnym wsparciem z wykresu dziennego. Możliwe, że najpierw dojdzie jeszcze do retestu przebitego poziomu, dlatego warto pokusić się o otwarcie zlecenia sell limit w okolicach niebieskiej linii.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/CADCHF


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here