Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Możesz również sprawdzić poprzedni przegląd Ichimoku

Wszystkim czytelnikom przypominam, że już jutro (środa, 8 listopada) o 19:00 odbędzie się druga część webinaru dotyczącego techniki Ichimoku. Poprowadzimy go razem z Marcinem Wenusem. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj. Zapraszamy!

Te artykuły również Cię zainteresują
AUDUSD

Na wykresie H4 widzimy, że powstał sygnał sprzedaży w postaci silnego wybicia ze spadkowej chmury Kumo. Niestety, jeśli spojrzymy na linię Chikou Span, to zauważymy, że znajduje się ona ponad ceną. W związku z tym nie można otworzyć krótkiej pozycji. Może to i dobrze, ponieważ cena ostatnio poruszała się w dosyć szerokim trendzie bocznym.

CADCHF

Wczoraj pisałem o możliwości otwarcia pozycji długiej z wykresu dziennego na CADCHF. Pozycja jeszcze dziś rano zarabiała kilkadziesiąt pipsów, obecnie jest na minusie. Pozostało tylko czeka na dalszy rozwój sytuacji. Pozycję otworzyłem u brokera 24option, który oferuje ponad 200 różnych instrumentów.

USDCHF

Dziś w nocy na USDCHF pojawił się sygnał kupna związany z przejściem linii Tenkan powyżej Kijun. Dodatkowo ostatnia dynamiczna świeca wzrostowa doprowadziła do przebicia linii Kijun, czyli kolejnego sygnału kupna. Ponadto linia Chikou Span znajduje się ponad ceną. Jeśli jednak spojrzymy na ogólną sytuację na tej parze, to widać, że ostatnio pojawiło się wiele sygnałów, ponieważ cena jest w konsolidacji. Dlatego wolę pozostać w boku i zaczekać na wybicie poza zasięg konsolidacji zaznaczonej cienkimi niebieskimi liniami.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here