Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Możesz również sprawdzić poprzedni przegląd Ichimoku

AUDNZD

Cena ma wyraźny problem z pokonaniem ostatnich szczytów. Po opisanych wczoraj wzrostach znów doszło do niewielkich spadków. Sentyment na parze jest nadal wzrostowy, ale jak na razie zyski osiągnęły jedynie połowę zakładanego SL. Spadki są mniej dynamiczne niż poprzednio, więc w najbliższym czasie powinniśmy się spodziewać kolejnego ataku na lokalny opór na 1,1420.

EURCAD

Niedźwiedzie dwa razy próbowały przebić się przez wsparcie z wykresu dziennego na 1,4560, jak na razie bez skutku. Obecnie możemy liczyć na odreagowanie ostatnich spadków i małą korektę wzrostową. Chmura niedawno zmieniła kolor na czerwony, a Tenkan znalazł się poniżej Kijun. Jeśli dojdzie do przebicia wsparcia, można poszukać okazji do otwarcia krótkiej pozycji.

EURUSD

Kolejna faza silnych wzrostów na tej eurodolarze. Cena po raz kolejny dotarła pod opór w okolicach 1,2070. Chmura niedługo zmieni kolor na spadkowy, poza tym jest bardzo wąska, więc nie jest mocnym wyznacznikiem sentymentu. Jeśli nie dojdzie do przebicia oporu, cena może znaleźć się w konsolidacji.

GBPCAD

Obecnie widzimy odreagowanie wczorajszych spadków. Sentyment jest nadal spadkowy, Tenkan znajduje się mocno poniżej Kijun. Wydaje mi się, że korekta wzrostowa powinna się niedługo skończyć i cena wróci do spadków. Otworzyłem pozycję krótką ze Stop Lossem nieco powyżej 61,8% zniesienia Fibo. Cel dla spadków znajduje się w okolicach 1,5740, gdzie znajduje się wsparcie z wykresu dziennego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here