Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Możesz również sprawdzić poprzedni przegląd Ichimoku

AUDJPY

Otwarta pozycja na AUDJPY stopniowo rośnie, zysk jest już mniej więcej w wysokości 1 SL. Do osiągnięcia celu jeszcze daleka droga, ale na pozycję korzystnie wpływa dodatni swap, więc nie narzekam.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/AUDJPY

EURNZD

Dolar nowozelandzki ostatnio umacnia się bardzo dynamicznie w stosunku do innych walut. Ciekawa okazja do otwarcia shorta pojawiła się na wykresie EURNZD. Cena podeszła pod linię Kijun, jednak się od niej odbiła. Strzałką zaznaczyłem bardzo ładny pin bar, który powstał wczoraj. Otworzyłem krótką pozycję ze Stop Lossem powyżej sygnalnej świecy, a celem na wsparcie z wykresu dziennego. Daje to ładny stosunek zysku do ryzyka powyżej 4:1. Do otwarcia pozycji polecam brokera STO, który oferuje bardzo niskie spready na crossach.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/EURNZD

GBPUSD

Cena po dynamicznym przebiciu się dołem przez wzrostową chmurę Kumo podeszła z powrotem pod chmurę, która tym razem ma już kolor spadkowy. Widzimy, że linia Senkou Span A jest teraz bardzo respektowana. Daje to możliwość otwarcia shorta na tej parze. Niestety, plany te krzyżuje linia Chikou Span, która znajduje się powyżej ceny, co według systemu deklasyfikuje ten sygnał.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/GBPUSD


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here