Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Możesz również sprawdzić poprzedni przegląd Ichimoku

AUDJPY

Otwarta pozycja nadal bardzo ładnie rośnie. Obecnie jest już w około 40% drogi do Take Profit. Obecny rajd raczej nie będzie trwały, niedługo powinna mieć miejsce spadkowa korekta. Zobaczymy, jak się rozwinie sytuacja w najbliższych dniach, swap jest nadal dodatni, więc nigdzie się nie spieszę.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/AUDJPY

EURNZD

Wczoraj wspominałem o możliwości otwarcia shorta na tej parze. Tak też zrobiłem, jednak niedługo po wejściu w pozycję zamknęła się ona na Stop Lossie. Jak widać, na parze mamy do czynienia z większą korektą wzrostową, cena dotarła aż do spadkowej chmury Kumo. No cóż, pozycja była otwarta zgodnie z systemem, a skuteczność Ichimoku nie przekracza 50%. Pozostaje szukać nowych okazji do zagrań.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/EURNZD

GBPAUD

Na wykresie H4 widzimy, że po fali spadków doszło do krótkotrwałej konsolidacji, a cena walczy teraz z linią Kijun. Jeśli w jej okolicy pojawi się jakaś spadkowa świeca, będzie można otworzyć shorta z celem na wsparcie z wykresu dziennego na 1,7140. Linia Chikou Span znajduje się na razie w odpowiednim miejscu do otwarcia krótkiej pozycji. Pozycję będę otwierał u brokera STO, który oferuje świetne warunki handlu.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/GBPAUD


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here