Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Możesz również sprawdzić poprzedni przegląd Ichimoku

AUDJPY

Na wykresie H4 widzimy, że cena powróciła ponad wzrostową chmurę Kumo. Obecnie ślizga się po linii Chikou Span A. Jeśli w tym miejscu dojdzie do pojawienia się jakiegoś sygnału kupna, będzie można otworzyć longa z celem na opór w okolicach 86,10. Należy jednak uważać na linię Chikou Span. Obecnie znajduje się pod ceną i nie wygląda na to, żeby w najbliższej przyszłości miało się to zmienić. W takiej sytuacji nie można otwierać długich pozycji.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/AUDJPY

CHFJPY

Kolejna para z jenem japońskim, tutaj jednak sytuacja jest odwrotna. Na wykresie H4 widać, że cena trzyma się dolnego ograniczenia wzrostowej chmury Kumo. Jeśli w tym miejscu pojawi się jakiś sygnał sprzedaży, będzie można otworzyć krótką pozycję. Położenie linii Chikou Span może wspomóc sytuację. Do otwarcia pozycji polecam brokera STO, który oferuje bardzo niskie spready na parze CHFJPY.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/CHFJPY


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here