Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Możesz również sprawdzić poprzedni przegląd Ichimoku

AUDJPY

Na wykresie H4 widzimy, że AUDJPY właśnie wybiło się z chmury wzrostowej Kumo. Niedawno doszło również do przecięcia linii Tenkan i Kijun. Można pokusić się o otwarcie długiej pozycji z celem na opór w okolicach 87,55. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że niedługo chmura zmieni kolor na spadkowy, a cena od jakiegoś czasu porusza się bez wyraźnego trendu.

CADJPY

W piątek opisywałem sygnał na CADJPY, otworzyłem pozycję długą z dosyć małym Stop Lossem zaraz pod wsparciem i linią Tenkan. Jeszcze tego samego dnia bardzo mało brakowało, żebym zamknął pozycję ze stratą – cena była oddalona od Stop Lossa jedynie o 0,9 pipsa! Na szczęście doszło do odbicia wzrostowego, obecnie pozycja nadal traci, ale już coraz mniej. Spóźnialscy mogą nadal otworzyć pozycję długą z celem w okolicach 89,50.

GBPAUD

Pozycja całkiem nieźle zarabiała w czwartek po otwarciu, ale tydzień zamknęła na poziomie BE. Poniedziałkowa sesja rozpoczęła się od mocnej luki wzrostowej, na szczęście cena szybko wróciła poniżej oporu. Obecnie wciąż czekam na dalszy rozwój sytuacji.

NZDJPY

Cena przebiła się przez wsparcie z wykresu dziennego i obecnie szykuje się do jego re-testu od dołu. Jeśli pojawi się jakiś sygnał sprzedaży, można otworzyć pozycję. Chmura jest spadkowa, a linia Tenkan znajduje się poniżej Kijun. Do otwarcia pozycji polecam brokera FXTM, który oferuje wyjątkowo niskie spready oraz błyskawiczny czas egzekucji zleceń.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here