Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Możesz również sprawdzić poprzedni przegląd Ichimoku

AUDCHF

Wczoraj zdecydowałem się na otwarcie zlecenia oczekującego buy limit w okolicach górnej granicy chmury Kumo. Spodziewałem się, że po mocnych wzrostach dojdzie do spadkowej reakcji. Dosyć szybko doszło do otwarcia pozycji, mały SL sprawił, że w pewnym momencie cena była już w połowie drogi do zamknięcia. Na szczęście, sytuacja się odwróciła i obecnie pozycja zarabia już kilkanaście pipsów.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/AUDCHF

GBPJPY

Na wykresie H4 widzimy, że cena ślizga się po granicy wzrostowego Kumo. Jeśli w tym miejscu pojawi się jakiś wyraźny sygnał kupna, będzie można otworzyć długą pozycję z celem na opór w okolicach 152,90. Trzeba jednak uważać, żeby stosunek zysku do ryzyka był odpowiedni. Do otwarcia pozycji polecam brokera STO, który jest regulowany przez FCA oraz CySEC.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/GBPJPY


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here