Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Możesz również sprawdzić poprzedni przegląd Ichimoku

AUDCHF

Na wykresie H4 widzimy, że cena znajduje się w trendzie spadkowym, co potwierdza chmura Kumo oraz położenie linii Tenkan i Kijun. Obecnie doszło do odbicia od Kijun. Jeśli w tym miejscu pojawi się sygnał sprzedaży, będzie można otworzyć pozycję krótką ze Stop Lossem w okolicach ostatniego szczytu na 0,7500. Polecam brokera STO do otwierania pozycji, który jest regulowany przez FCA i CySEC.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/AUDCHF

EURAUD

Cena cały czas respektuje skierowaną delikatnie w górę linię Kijun. Wczoraj otworzyłem pozycję długą, która jak na razie zarabia kilkadziesiąt pipsów. Jeszcze nie jest za późno na wejście w pozycję, trzeba poczekać na domknięcie obecnej świecy, która może okazać się wzrostowym pin barem.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/EURAUD

NZDCHF

Cena uwięziona jest pomiędzy wsparciem z wykresu dziennego na 0,6725, a spadkową chmurą Kumo. Jeśli dojdzie do przebicia wsparcia, będzie można poczekać na jego retest i otwarcie pozycji krótkiej. Trzeba jednak uważać w takim przypadku na położenie linii Chikou Span. Shorta można otwierać jedynie, gdy linia ta znajduje się poniżej ceny.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/NZDCHF


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here