Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Możesz również sprawdzić poprzedni przegląd Ichimoku

AUDCHF

Cena od dłuższego czasu znajduje się w konsolidacji. Obecnie zbliżyła się po raz kolejny do oporu w okolicach 0,7695. Jeśli dojdzie do trwałego przebicia tej strefy, można zastanowić się nad otwarciem długiej pozycji. Linia Tenkan przekroczyła ostatnio Kijun, a chmura Kumo jest wzrostowa.

AUDNZD

Zła sytuacja na otwartej pozycji na AUDNZD. Dzisiejsza sesja zaczęła się od silnych spadków, cena przebiła się przez chmurę oraz znalazła się poniżej poprowadzonej od początku lipca linii trendu wzrostowego. Do SL jeszcze trochę brakuje, liczę na powrót do wzrostów.

USDCHF

Choć szerszy trend jest spadkowy, linia Tenkan niedawno dynamicznie przebiła się przez Kijun, dodatkowo obecna świeca jest w trakcie wybicia powyżej wzrostowej chmury Kumo. Chikou Span potwierdza możliwość otwarcia długiej pozycji. Kolor chmury zmienia się jednak w najbliższym czasie na spadkowy, dlatego chyba pozostanę z boku przy tej pozycji.

EURCAD

Sygnał do otwarcia krótkiej pozycji na EURCAD. Cena znalazła się pod ważnym oporem na wykresie dziennym, dodatkowo pojawił się sygnał sprzedaży z przecięcia linii Tenkan i Kijun. Można otworzyć pozycję krótką z celem na kolejne istotne wsparcie w okolicach 1,4060. Do otwarcia pozycji polecam brokera 24option, który oferuje spread w wysokości jedynie 0,9 pipsa na EURCAD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here