Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Możesz również sprawdzić poprzedni przegląd Ichimoku

AUDCHF

Otwarta przedwczoraj pozycja na AUDCHF zamknęła się z zyskiem. W nocy cena spadła w okolice punktu wejścia, ale od wtedy już cały czas stabilnie rosła i w okolicach południa osiągnęła cel w okolicach oporu z wykresu dziennego. W rezultacie stan konta wzrósł o ponad 11%.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/AUDCHF

AUDJPY

Cena AUDJPY znalazła się nad respektowanym oporem z wykresu dziennego. Przebicie było dosyć silne, obecnie możemy spodziewać się korekty spadkowej i retestu wspomnianego poziomu od góry. Jeśli w tym miejscu pojawi się jakiś sygnał kupna, będzie można wejść w longa. Do tego celu polecam brokera STO, który błyskawicznie realizuje zlecenia.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/AUDJPY

GBPUSD

W nocy miało miejsce wybicie z chmury wzrostowej Kumo. Obecnie widzimy niewielką reakcję niedźwiedzi. Być może pojawi się okazja do otwarcia longa. Trzeba jednak uważać na położenie Chikou Span, na chwilę obecną nie mamy możliwości wejścia w długą pozycję, może się to jednak w najbliższej przyszłości zmienić.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/GBPUSD


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here