Naga MarketsIchimoku to strategia inwestycyjna podążania za trendem, świetnie sprawdza się na interwałach H4, D1 i wyższych. W poniższym przeglądzie prezentuję swoje zagrania i obserwacje wykorzystujące Ichimoku, wsparcia i opory oraz formacje Price Action. Możesz również sprawdzić poprzedni przegląd Ichimoku

AUDCAD

Na wykresie H4 widzimy, że cena przebiła się przez wzrostową chmurę Kumo oraz wsparcie z wykresu dziennego, a następnie miał miejsce retest tych poziomów. Niestety, w tym miejscu nie pojawił się żaden wyraźni sygnał sprzedaży. Jeśli dojdzie do jeszcze jednej korekty wzrostowej, będzie można pomyśleć o wejściu w shorta. Do otwarcia pozycji polecam brokera STO, który jest regulowany zarówno przez CySEC, jak i FCA.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/AUDCAD

EURAUD

Sytuacja bardzo podobna, co w przypadku AUDCAD. Cena przebiła się poniżej wzrostowej chmury Kumo oraz linii wsparcia. Jeszcze nie doszło do retestu przebitych poziomów, jeśli w ich okolicy pojawi się jakaś świeca sygnalna, będzie można zastanowić się nad shortem z celem na kolejne wsparcie z wykresu dziennego.

Źródło: https://www.tradingview.com/symbols/EURAUD


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here