Naga MarketsTrading-harmoniczny2Po przerwie wracamy z tradingiem harmonicznym.  Trzy zyskowne miesiące za nami, od początku cyklu 1595 pipsów na plus.  W październiku dwie transakcje zakończone na SL. Poniedziałkowa pozycja była wyjątkowa, ponieważ AUDCHF idealnie dotarł do ustalonego poziomu TP. Niestety wcześniej równie idelanie z dokładnością do 1 pipsa dotarł do poziomu mojego SL. Na samym dole wykres z zamkniętej transakcji, a poniżej nowa formacja na EURAUD.

Szerszy opis systemu, a w nim poszczególne formacje znajdują się tutaj.

Dotychczasowy wynik transakcji:

trading_harmoniczny_podsumowanie

W dniu dzisiejszym na EURAUD wzrostowa formacja harmoniczna motyla BUTTERFLY PATTERN. Punkt B formacji znalazł się w okolicy fibo 78,6%. Natomiast punkt D to poziom fibo 127.2%. Już raz w tym miejscu cena zareagowała wzrostami, ale ponownie rozpoczęły się spadki. Trend na większym interwale jest wzrostowy, dlatego zakładam (jak to często bywa w przypadku formacji harmonicznych), że punkt D zostanie po raz drugi przetestowany.

EURAUD – wzrostowy motyl.

  • BUY LIMIT: 1.5401
  • SL: 1,5385
  • TP1: 1,5800 (połowa, a druga połowa na BEP)

Broker FXGROW działający w modelu STP/ECN oferuje spread od 0,00001. Wypróbuj trading harmoniczny na koncie REAL lub DEMO.

 

Wykres EURAUD dla interwału H4.
Wykres EURAUD dla interwału H4.

Aktualny wykres dla poniedziałkowej pozycji na AUDCHF, która została zamknięta na SL. Mocno irytują takie sytuacje ponieważ poziom, na którym otworzyłem pozycję został przebity o 25 pipsów idealnie z dokładnością co do pipsa dotarł do mojego wcześniej ustalonego poziomu SL. Następnie skierował się w dół docierając bez przerw do ustalonego w analizie poziomu TP 1. Cóż, najważniejsze, że pozycja zrealizowana zgodnie z planem.

Wykres AUDCHF dla interwału H4.
Wykres AUDCHF dla interwału H4.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

3 KOMENTARZE

  1. Cena odleciała w kosmos, więc już chyba po akcji. Ponownie spóźniliśmy się z pozycją :(, ale pocieszające jest to, że możemy się cieszyć że cena poszła tam gdzie miała pójść 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here