Naga Markets

Trading-harmoniczny2Dziś kolejna transakcja w ramach tradingu harmonicznego.  Trzy zyskowne miesiące za nami, od początku cyklu 1595 pipsów na plus.  W październiku dwie transakcje zakończone na SL. Pozycja z zeszłego tygodnia również realizuje wzrostowego motyla, ale nie nastąpiło cofnięcie do punktu D, które pozwoliłoby nam wejść w pozycję. Na samym dole wykres z niedoszłej transakcji na EURAUD.

Szerszy opis systemu, a w nim poszczególne formacje znajdują się tutaj.

Dotychczasowy wynik transakcji:trading_harmoniczny_podsumowanie

W dniu dzisiejszym na USDDKK potencjalna formacja wzrostowa Gartleya. Para jest egzotyczna, ale u proponowanego przez nas brokera można taką transakcję otworzyć, spread nie jest tutaj duży bo tylko 1,5 pipsa. Obserwuje również główne pary, na których obecnie nic się nie rysuje dlatego spróbujemy na parze DOLAR do KORONY DUŃSKIEJ. Punkt B formacji znalazł się idealnie na fibo 61,8%. Natomiast punkt D powinien przetestować poziom 78,6%. Jak na razie to nie nastąpiło dlatego wskazana formacja jest póki co potencjalna. Para jest od 1,5 roku w trendzie wzrostowym, a wskazany poziom fibo 78,6% czyli 6.4440 jest dodatkowo wsparciem. Dlatego obserwujemy ruch ceny na razie nie składając jeszcze zlecenia.

USDDKK – potencjalna formacja wzrostowa Gartleya.

  • BUY LIMIT: 6.4440 (w obserwacji, po pojawieniu się formacji świecowej)
  • SL: poniżej minimum świecy, która się pojawi
  • TP1: 6,5800 (połowa, a druga połowa na BEP)

Broker FXGROW działający w modelu STP/ECN oferuje spread od 0,00001. Wypróbuj trading harmoniczny na koncie REAL lub DEMO.

 

Wykres USDDKK dla interwału H4.
Wykres USDDKK dla interwału H4.

Aktualny wykres dla wcześniejszej pozycji na EURAUD. Pozycja nie została otwarta, ze względu na brak drugiego testu punktu D formacji. Otwarcie pozycji gdy już się ruch rozwinął dałoby niekorzystny stosunek zysku do ryzyka, więc lepiej to zostawić i rozglądać się za inną formacją.

NED
Wykres EURAUD dla interwału H4.
Wykres EURAUD dla interwału H4.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here