Naga MarketsTrading-harmoniczny2Październik dobiega już końca i jedną transakcją udało się odrobić wcześniejsze 2 SL oraz zakończyć miesiąc na plusie.  Cztery zyskowne miesiące za nami, dzisiaj wskażę zakończenie transakcji na EURCAD oraz formację, którą obecnie obserwuję. Od początku cyklu 1730 pipsów na plus.

Szerszy opis systemu, a w nim poszczególne formacje znajdują się tutaj.

Dotychczasowy wynik transakcji:

trading_harmoniczny_podsumowanie

 

Formacja XABCD na EURCAD, którą przedstawiłem w poprzedniej analizie bardzo precyzyjnie została wypełniona łącznie z poziomem TP. Wzrosty miały nawet szansę być kontynuowane, ale uniemożliwił to bank centralny USA. Po wczorajszym posiedzeniu FED, euro osłabiło się wobec większości walut.

Wykres EURCAD dla interwału H4.
Wykres EURCAD dla interwału H4.

Broker FXGROW działający w modelu STP/ECN oferuje spread od 0,00001. Wypróbuj trading harmoniczny na koncie REAL lub DEMO.

EURJPY potencjalna formacja wzrostowa motyla.

Obecnie obserwuję inną parę z euro, ale czekał będę do poziomu 127%. Jeżeli cena tam dojdzie to stworzy formację wzrostową motyla, której pomagać będzie wsparcie znajdujące się na tym poziomie. Punkt B formacji to zniesienie fibo 78,6%, a punkt C wypadł poniżej A. Problem stanowi trend na EURJPY ponieważ przez ostatnie 5 miesięcy tworzy niższe szczyty oraz niższe dołki, a trend wzrostowy widoczny jest ale w dłuższym okresie czasu. Dlatego ewentualna transakcja musi być realizowana z kroczącym SL.

Wykres EURJPY dla interwału H4.
Wykres EURJPY dla interwału H4.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here