Naga Markets

Trading-harmoniczny2Po przerwie wracamy z tradingiem harmonicznym.  Trzy zyskowne miesiące za nami, od początku cyklu 1620 pipsów na plus.  W październiku pierwsza transakcja na parze CADJPY została zamknięta na SL. Nie pomogła również formacja podwójnego szczytu, która miała wesprzeć spadki (na samym dole wykres). Druga para była do obserwacji i EURAUD również przebił wskazany potencjalny punkt D zmierzając do poziomu fibo 127%. Ta para pozostaje w obserwacji.

Szerszy opis systemu, a w nim poszczególne formacje znajdują się tutaj.

Dotychczasowy wynik transakcji:trading_harmoniczny_podsumowanie

W dniu dzisiejszym formacja harmoniczna motyla BUTTERFLY PATTERN. Punkt B formacji znalazł się w okolicy fibo 78,6%. Natomiast punkt D to poziom fibo 127%. Dodatkowo okolice punktu D wspiera opór widoczny na interwale dziennym (na wykresie brązowa linia). Również pojawiła się już formacja price action widoczna na interwale H1 i jest to PINBAR.

AUDCHF – spadkowy motyl. Trend na tej parze jest spadkowy, a cena nie odjechała jeszcze za bardzo więc pozycję otwieram od razu.

  • SELL: 0.70700
  • SL: 0,70950
  • TP1: 0,6910 (połowa, a druga połowa na BEP)

 

Broker FXGROW działający w modelu STP/ECN oferuje spread na AUDCHF 0,0001. Wypróbuj trading harmoniczny na koncie REAL lub DEMO.

AUDCHF-H4

NED

Aktualny wykres dla czwartkowej pozycji na CADJPY, która została zamknięta na SL. Szczegóły tamtej analizy dostępne są pod adresem: https://comparic.pl/trading-harmoniczny-formacje-xabcd-na-cadjpy-euraud/

Wykres CADJPY dla interwału H4.
Wykres CADJPY dla interwału H4.


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>11 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here