Naga MarketsTRADING_HARMONICZNY_NSpadkowy BAT na CADJPY. GBPNZD pozostaje w grze, natomiast AUDCHF nadal w obserwacji. 


Po zyskownym okresie lipiec – grudzień 2015 od nowego roku trading harmoniczny zastąpiliśmy jej odświeżoną wersją. Podstawową zmianą jest wskazanie z wyprzedzeniem ciekawych formacji, które mogą się pojawić. Od początku nowego cyklu było już kilka bardzo zyskownych wejść. Na szczegóły zapraszam do poprzednich analiz.

Te artykuły również Cię zainteresują
Szerszy opis systemu, a w nim poszczególne formacje znajdują się tutaj.

Spadkowy BAT na CADJPY. Formacja widoczna jest już od tygodnia, ale cały czas nie pojawił się oczekiwany spadek w rejon punktu B. Poziomy, są zgodne z zasadami czyli w punkcie B znajduje się zniesienie fibo 50% odcinka XA, natomiast w punkcie D znajduje się zniesienie 88,6% odcinka XA. Punkt D zazwyczaj testowany jest dwukrotnie, a na tej parze obecnie trwa trzeci test co trochę osłabia tę formację. Zobaczymy jednak jak to dalej się rozwinie, wypatrywał będę spadkowej formacji price action na poziomie punktu D (rejon 86.20).

harmoniczny_CADJPY_H4

GBPNZD W GRZE. Męcząca jest ta formacja, z jednej strony podaż nie ma siły jej zanegować, ale z drugiej popyt jest również bezsilny. Jeżeli do końca tygodnia nie rozpoczną się wzrosty to zamykam pozycję, żeby już się nad nią przez święta nie zastanawiać 🙂

Wykres GBPNZD dla interwału D1.
Wykres GBPNZD dla interwału D1.

Wypróbuj tradingu harmonicznego u brokera FX Grow. 
FX Grow oferuje bezpłatne konto i spread od 0,00001, a na swojej stronie udostępnia bezpłatnie pełny kalendarz makroekonomiczny.

AUDCHF W OBSERWACJI. Tutaj nic się nie zmieniło od poprzedniego wpisu. Czekam na wzrosty w rejon 0.7500 i tam będę wypatrywał spadkowej formacji price action do zawarcia pozycji krótkiej.

Wykres AUDCHF dla interwału H4.
Wykres AUDCHF dla interwału H4.

Styczeń 2014 dwa banki rekomendują “KUPUJ” akcje CD PROJEKT -> 1,5 miesiąca później cena akcji spada niemal 30%. Ten i inne przypadki omówimy podczas najbliższego webinaru. Przyjrzymy się oprócz rekomendacjom banków również gorącym news-om, skuteczności porad w programach TV, utartym sloganom typu: “pozwól zyskom rosnąć”.

invest

Już w najbliższą środę [23 marca] o godzinie 18:00 bezpłatny webinar: “Jak podejmować dobre decyzje inwestycyjne? Inwestycyjne fakty i mity”.

Nie jest wymagane posiadanie aktywnego konta u brokera.

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zachęcamy do zarejestrowania się już dziś.

WEZMĘ UDZIAŁ W DARMOWYCH WEBINARACH
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here