Naga Markets

TRADING_HARMONICZNY_NDzisiaj pojawiła się korekta prosta AB=CD na USDNOK. Wskazany poziom równości odcinków wzmocniony jest dodatkowo przez wsparcie. Wskazywany w poprzedniej analizie BAT na GBPCAD w środę został zanegowany.


Po zyskownym okresie lipiec – grudzień 2015 od nowego roku trading harmoniczny zastąpiliśmy jej odświeżoną wersją. Podstawową zmianą jest wskazanie z wyprzedzeniem ciekawych formacji, które mogą się pojawić. Od początku nowego cyklu wiele bardzo zyskownych wejść za nami, ale i nie ominęły nas stop lost-y. Na szczegóły zapraszam do poprzednich analiz.Szerszy opis systemu, a w nim poszczególne formacje znajdują się tutaj.

W GRZE USDNOK. Spadkowa formacja AB=CD pojawiła się na wykresie D1 na parze USDNOK. Na tym samym poziomie znajduje się również wsparcie, które wzmacnia cały układ. Jeżeli ten poziom nie spowoduje odbicia i powrotu do trendu wzrostowego to przynajmniej powinien spowodować jakieś większe wzrostowe odbicie. Teraz pozostaje już tylko wypatrywać formacji price action na H4. Szukał będę PIN BAR lub wzrostowego OUTSIDE BAR.

Wykres USDNOK dla interwału D1.
Wykres USDNOK dla interwału D1.

W obserwacji AUDUSD. Jak napisałem w poprzedniej analizie ta formacja jest lustrzanym odbiciem spadkowej formacji Crab. Ze względu na to, że nie jest to dokładna formacja nie otwierałem tej pozycji, ale obserwuję jej dalsze zachowanie. Jak na razie spadki zgodnie z założeniami, są kontynuowane jednak ich dynamika pozostawia wiele do życzenia.

Wykres AUDUSD dla interwału D1.
Wykres AUDUSD dla interwału D1.

Wypróbuj trading harmoniczny na rachunku brokera XTB.  X-Trade Brokers DM S.A. został najlepszym polskim brokerem 2015 według FXCuffs .


Zanegowana formacja spadkowa BAT na GBPCAD. W środę zanegowana została formacja harmoniczna na GBPCAD. Tak jak informowałem w poprzedniej analizie w okolicach zniesienia 88.6% wypatrywałem wzrostowej formacji price action na H4 (link do analizy). Nic takiego się nie pojawiło, a podaż szybko zanegowała tą formację pogłębiając minimum i przebijając wskazany poziom fibo.

Wykres GBPCAD dla interwału D1.
Wykres GBPCAD dla interwału D1.

NED


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here