Naga MarketsTRADING_HARMONICZNY_NTrading harmoniczny w nowej odsłonie. Na GBPNZD realizuje się korekta prosta, również spadki pogłębia EURUSD. 


Po zyskownym okresie lipiec – grudzień 2015 od nowego roku trading harmoniczny zastąpiliśmy jej odświeżoną wersją. Podstawową zmianą jest wskazanie z wyprzedzeniem ciekawych formacji, które mogą się pojawić. Od początku nowego cyklu było już kilka bardzo zyskownych wejść. Na szczegóły zapraszam do poprzednich analiz.

Te artykuły również Cię zainteresują
Szerszy opis systemu, a w nim poszczególne formacje znajdują się tutaj.

GBPNZD W GRZE. Wzrostowa korekta prosta pojawiła się w poniedziałek na GBPNZD. Formacja jest mocno harmoniczna ponieważ punkt C znalazł się na zniesieniu wewnętrznym 38,2% odcinka AB. Punkt D wypadł na zniesieniu zewnętrznym 261,8% dla odcinka BC. I najważniejsze to na obecnym poziomie zachodzi równość odcinków AB=CD. Dodatkowo obecne spadki dotarły do zniesienia 78,6% całego poprzedniego ruchu wzrostowego.

Na razie odbicie trwa, warto też mieć na uwadze, że często punkt D jest testowany dwukrotnie dlatego jeszcze jednego ruchu spadkowego nie można wykluczyć.

Wykres GBPNZD dla interwału D1.
Wykres GBPNZD dla interwału D1.

EURUSD W GRZE. Cały czas trwają spadki na wskazanej kilka tygodni temu formacji BAT (nietoperza) na EURUSD. W najbliższym czasie poziom 1.0810 powinien zostać przetestowany. Przypomnę tylko, że celem spadków przy tej formacji to punkt C czyli rejon 0.7200.

Wykres EURUSD dla interwału H4.
Wykres EURUSD dla interwału H4.

Podczas dzisiejszego webinaru “EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE KAPITAŁEM” będziesz mógł/mogła wygrać wejściówki na FXCuffs o wartości 497zł/szt.

EURCAD BYŁO. Prezentowana w sobotę korekta prosta bardzo szybko została zanegowana. Dobrze, że nie pojawiło się jakieś potwierdzenie świecowe do zawarcia pozycji. Wprawdzie obecny poziom również nie jest przypadkowy oprócz wsparcia, które zatrzymało cenę zachodzi tu zależność CD = 161,8% AB. Jednak żeby nie komplikować dla mnie formacji została zanegowana i trzeba szukać innych.

Wykres EURCAD dla interwału H4.
Wykres EURCAD dla interwału H4.

Już DZIŚ [2 marca] o godzinie 18:00 zapraszamy na bezpłatny webinar: “EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE KAPITAŁEM”.

invest

Nie jest wymagane posiadanie aktywnego konta u brokera.

Podczas sesji szkoleniowej omówione zostaną następujące praktyczne zagadnienia:

– przegląd aktualnej sytuacja na wybranych indeksach i walutach
– ryzyko bankructwa
– wielkość pozycji kluczem do utrzymania się na giełdzie
– poziomy zabezpieczenia dla limitów strat

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zachęcamy do zarejestrowania się już dziś.

WEZMĘ UDZIAŁ W DARMOWYCH WEBINARACH
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here