Naga Markets

Trading-harmoniczny2Po przerwie wracamy z tradingiem harmonicznym. Trzy zyskowne miesiące za nami, od początku cyklu 1645 pipsów na plus. We wrześniu udało się otworzyć tylko jedną transakcję, ale niestety jeżeli wyszukuje się formacje idealne to często jest ich bardzo mało. Dlatego w październiku formacji będzie więcej, ale tych idealnych na pewno mniej. Bardziej od wyszukiwania formacji “idealnej” będę zwracał uwagę, na dodatkowe formacje analizy technicznej.

Szerszy opis systemu, a w nim poszczególne formacje znajdują się tutaj.

Dotychczasowy wynik transakcji:podsumowanie_portfela

W dniu dzisiejszym dwie formacje harmoniczne XABCD. Te formacje różnią się od formacji “nazwanych” tym, że poziomy B, D pojawiają się na zniesieniach fibonacciego, ale nie spełniają kryteriów formacji takich jak: motyl, gartley czy nietoperz.

EURAUD – wzrostowa XABCD. Trend na tej parze jest wzrostowy, ale cena odjechała już 200 pipsów, więc do obserwacji. Czekam na re-test punktu D oraz formację price action potwierdzającą odbicie.

2015-10-08_trading_harmoniczny_EURAUD-H4

Broker FXGROW działający w modelu STP/ECN oferuje spread na CADJPY 0,005, natomiast na EURAUD od 0,00005. Wypróbuj trading harmoniczny również na koncie REAL lub DEMO.

CADJPY – spadkowa XABCD. Trend na tej parze jest boczno-spadkowy, a samą formację wspiera podwójny szczyt na wykresie. Składam zlecenie na SELL.

NED
  • SELL LIMIT: 92,35
  • SL: 92,60
  • TP1: 90,75 (połowa, a druga połowa na BEP)

trading_harmoniczny_CADJPY-H4Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here