Naga MarketsTRADING_HARMONICZNY_NTrading harmoniczny w nowej odsłonie. Aktualnie bez pozycji, ale aż 3 potencjalne formacje pozostają w obserwacji.


Po pół roku cykl trading harmoniczny okazał się zyskowny. Przez ten okres udało się zarobić +1740 pipsów i żaden miesiąc nie został zakończony na stracie. Z nowym rokiem dotychczasową formę artykułów zastępujemy jej odświeżoną wersją. Podstawową zmianą jest wskazanie z wyprzedzeniem ciekawych formacji, które mogą się pojawić. Od początku nowego cyklu już kilka bardzo zyskownych pozycji (szczegóły w poprzednich analizach) i dwukrotnie SL.

Szerszy opis systemu, a w nim poszczególne formacje znajdują się tutaj.

BYŁO NZDCAD. Formacja, którą wskazywałem we wtorek na NZDCAD faktycznie pogłębiła lokalny dołek i pojawiła się świeca z długim dolnym cieniem. W tym miejscu otworzyłem pozycję na wzrosty i przez 6 kolejnych świec na H4 miałem możliwość zamknięcia pozycję z małym zyskiem, ale nie otwierałem jej z myślą o kilkudziesięciu pipsach zysku dlatego pozycja została. W środę wieczorem przy okazji decyzji FED, mocna świeca zamknęła pozycję z 30 pipsami straty. W chwili obecnej czekam na jakąś wyraźną formację odwrócenia trendu, żeby można było ponowić pozycję na wzrosty.

Wykres NZDCAD dla interwału H4.
Wykres NZDCAD dla interwału H4.

Już w najbliższą środę bezpłatny webinar TRADING HARMONICZNY, szczegóły poniżej oraz na stronie.

W OBSERWACJI AUDCAD. Po wcześniejszym ruchu wzrostowym obecnie trwa korekta, która zakończyła już formowanie odcinków AB i BC. Jeżeli odcinek CD formacji będzie równy odcinkowi AB co jest bardzo częste przy korektach prostych to punkt D wypadnie na poziomie 0.9740. Ten sam poziom jest istotny również ze względu na mocne wsparcie, które się tam znajduje oraz zniesienie fibo 50% wcześniejszego ruchu wzrostowego.

Wykres AUDCAD dla interwału H4.
Wykres AUDCAD dla interwału H4.

W OBSERWACJI EURGBP. W rejonie 0.7910 znajduje się zniesienie 88.6% wcześniejszego ruchu spadkowego co tworzy łącznie z poprzednimi zniesieniami spadkowego nietoperza. Do wskazanego poziomu brakuje aktualnie około 300 pipsów. Punkt B formacji wypadł na zniesieniu 50% XA, a punkt C na zniesieniu 88.6% odcinka AB. Całość zrealizowana jest na interwale dziennym, zatem realizacja tej formacji może trwać wiele dni.

Wykres EURGBP dla interwału D1.
Wykres EURGBP dla interwału D1.

Już w następną środę o godzinie 18:00 poprowadzę bezpłatny webinar: “POZNAJ TRADING HARMONICZNY OD PODSTAW”.

Nie jest wymagane posiadanie aktywnego konta u brokera, który to szkolenie realizuje.

Podczas sesji szkoleniowej omówione zostaną następujące zagadnienia:
– przegląd aktualnej sytuacja na wybranych indeksach i walutach
– formacje: abcd, motyl, gartley, nietoperz, krab
– Znaczenie trendu
– istotne aspekty tradingu harmonicznego

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zachęcamy do zarejestrowania się już dziś.

WEZMĘ UDZIAŁ W DARMOWYCH WEBINARACH
tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here