Naga MarketsTrwa drugi miesiąc naszego cyklu. Podsumowanie poprzedniego miesiąca tutaj. Przypomnę, że wyszukuję formacje harmoniczne na parach walutowych dla interwałów 30M – 4H. Przedstawiam również podsumowanie dotychczasowych tradów w tym cyklu. Sama formacja jednak nie wystarczy do zajęcia pozycji dlatego szukam również formacji które są:

  • zgodne z trendem głównym
  • zysk do ryzyka 3:1 lub więcej
  • punkt D formacji to świeca price action lub formacja potwierdzająca kierunek

Obie pozycje otwarte w zeszłym tygodniu GBPSEK, EURGBP pozostają otwarte. Przesuwam tylko zlecenia SL zabezpieczając większy zysk. Wczoraj szczegółowo je opisałem. Poniżej w tabeli aktualne poziomy.

Dotychczasowy wynik portfela:

harmonic_trading_podsumowanie

W dniu dzisiejszym WZROSTOWA formacja XABCD na parze EURNZD. Trend na tej parze jest wzrostowy i prawie 300 pipsów do skasowania. Brak pojedynczej świecy price action dlatego składam zlecenie oczekujące w okolicach widocznego dołka.

  • BUY STOP: 1.6725
  • SL: 1.6710
  • TP: 1.6845 (50% pozycje, na drugiej połowie SL na BEP)
Wykres EURNZD dla interwału H1.
Wykres EURNZD dla interwału H1.

FX_GROW_logo_200x250Tę analizę zasponsorował dla Państwa broker FxGrow – buduj swój kapitał z FxGrow na rachunkach ECN, ECN Plus oraz SWAP Free, które cechują wyjątkowo niskie spready, atrakcyjne platformy do wyboru oraz depozyt minimalny $100 i $1000.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here