Naga MarketsTrwa drugi miesiąc naszego cyklu. Podsumowanie poprzedniego miesiąca tutaj. Przypomnę, że wyszukuję formacje harmoniczne na parach walutowych dla interwałów 30M – 4H. Przedstawiam również podsumowanie dotychczasowych tradów w tym cyklu. Sama formacja jednak nie wystarczy do zajęcia pozycji dlatego szukam również formacji które są:

  • zgodne z trendem głównym
  • zysk do ryzyka 3:1 lub więcej
  • punkt D formacji to świeca price action lub formacja potwierdzająca kierunek

Wczorajsze przymiarki do pozycji na USDJPY skończyły się niczym. Brak pozycji i brak straty bo jak widać na tej parze rynek poszedł w dokładnie przeciwnym kierunku.

Dotychczasowy wynik portfela:

harmonic_trading_podsumowanie

W dniu dzisiejszym WZROSTOWY NIETOPERZ na parze AUDNZD. Trend na tej parze jest wzrostowy, chociaż ostatnio w konsolidacji. Punkt B formacji to fibo 50% XA, a punkt D to fibo 88,6% XA. Pojawiła się również formacja price action na M15 to harami, a na M30 PINBAR.

  • BUY LIMIT: 1,0942
  • SL: 1,0922
  • TP: 1,1100 (50% pozycji, druga część SL na BEP)
Wykres AUDNZD dla interwału H4.
Wykres AUDNZD dla interwału H4.

FX_GROW_logo_200x250Tę analizę zasponsorował dla Państwa broker FxGrow – buduj swój kapitał z FxGrow na rachunkach ECN, ECN Plus oraz SWAP Free, które cechują wyjątkowo niskie spready, atrakcyjne platformy do wyboru oraz depozyt minimalny $100 i $1000.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here