Naga MarketsTrading egzotyczny to cykl analiz, który tworzony we współpracy z brokerem InterTrader publikowany jest na łamach portalu Comparic w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURNOK

Po pokonaniu bardzo istotnej strefy wsparcia w okolicy poziomu 9.1470, od kilku tygodni rynek oscyluje w okolicy linii trendu wzrostowego, której pokonanie mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice 8.5220.

EURNOK Weekly
EURNOK Weekly

Spoglądając na wykres dzienny spodziewać moglibyśmy się wcześniejszej korekty i ponownego przetestowania wspomnianej wcześniej strefy (tym razem oporu) zbiegającej się z poziomem momentum 50% korekty Fibonacciego z ostatnich spadków.

EURNOK Daily
EURNOK Daily

GBPSEK

Po trwającej od ponad dwóch tygodni korekcie wzrostowej rynek dotarł w okolice istotnego oporu 10.8873 oraz linii trendu spadowego. odrzucenie tej strefy mogłoby być sygnałem do kontynuacji panującego trendu. Jeżeli natomiast wzrosty będą kontynuowane, wówczas spodziewać moglibyśmy się przetestowania okolic poziomu 11.4428.

InterTrader Direct umożliwia zarządzanie 5 kontami swoich znajomych/klientów bez licencji na zarządzanie. Pomaga także zarządzającym uzyskać regulację do zarządzania wieloma rachunkami. (MAM / PAMM) – sprawdź ofertę

GBPSEK Daily
GBPSEK Daily

Spoglądając na wykres tygodniowy widzimy, że potencjalne spadki wywołane poprzez odrzucenie obecnego poziomu mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 10.4060.

GBPSEK Weekly
GBPSEK Weekly

USDTRY

Para walutowa USDTRY od dwóch tygodni oscyluje w okolicy bardzo ważnego oporu 3.0670. Biorąc pod uwagę, że znajdujemy się na historycznych maksimach, trwałe pokonanie tego poziomu mogłoby otworzyć drogę do dalszych wzrostów.

Za scenariuszem pro-spadkowym przemawia natomiast słabnąca dynamika ostatnich wzrostów oraz ubiegłotygodniowa świeca doji. Jeżeli rynek wróci poniżej wspomnianego poziomu 3.0670, wówczas spodziewać moglibyśmy się spadków nawet w okolice strefy wsparcia 2.7883.

Do inwestycji na parach egzotycznych polecamy wykorzystać niskie spready u brokera InterTrader, które w chwili tworzenia analizy dla poszczególnych instrumentów wynosiły kolejno 14.6, 29 i 1 pips.

USDTRY Weekly
USDTRY Weekly

intertrader_logo1InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here