Naga Markets



Trading egzotyczny to cykl analiz, który tworzony we współpracy z brokerem InterTrader publikowany jest na łamach portalu Comparic w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


USDSGD

Od dłuższego czasu rynek porusza się w dość sporej konsolidacji. W szczególności warto zwrócić uwagę na obecną sytuację trwające od niespełna dwóch miesięcy kiedy to na wykresie dziennym widzimy tworzące się coraz to wyższe wierzchołki i dołki. Obecnie znajdujemy się powyżej poziomu 1.3619 i jeżeli rynek pokona wrześniowe maksima w okolicy 1.3688, wówczas wzrosty powinny dotrzeć aż do poziomu 1.3734 gdzie spodziewać moglibyśmy się pojawienia silnej reakcji podażowej.

Te artykuły również Cię zainteresują




USDSGD Daily
USDSGD Daily

USDZAR

Na wykresie dziennym widzimy, że rynek od dłuższego czasu porusza się w kanale spadkowym.

InterTraderDirect oferuje swoim klientom bezpłatny dostęp do zaawansowanych narzędzi takich jak m.in. IT-FinanceAutochartist czy Trading Central – sprawdź ofertę 

USDZAR Daily
USDZAR Daily

Bardzo ciekaw wygląda natomiast sytuacja na wykresie H4 gdzie od wczoraj obserwujemy walkę popytu z podażą w okolicy istotnego poziomu 13.9213 i momentum 50% Fibonacciego. Trwałe pokonanie tej strefy otworzyłoby drogę do wzrostów w okolice linii trendu spadkowego z ostatnich pięciu tygodni zbiegającej się z poziomem 61.8% korekty Fibonacciego.

USDZAR H4
USDZAR H4

USDSEK

Na wykresie tygodniowym widzimy, że od dłuższego czasu rynek porusza się w kanale spadkowym tworząc formację flagi. Co prawda jeszcze trochę miejsca pozostało do jego górnego ograniczenia natomiast rynek znalazł się obecnie w bardzo istotnej strefie oporu.

Do inwestycji na parach egzotycznych polecamy wykorzystać niskie spready u brokera InterTrader, które w chwili tworzenia analizy dla poszczególnych instrumentów wynosiły kolejno 0.8, 4.2 i 8.6 pipsa.

USDSEK Weekly
USDSEK Weekly

Na wykresie dziennym widzimy, że rynek od kilku miesięcy porusza się w kanale wzrostowym lecz w ostatnim czasie zauważyć możemy zdecydowane osłabienie impulsu i liczne odrzucenia obecnej strefy podażowej, które pozwalają nam sądzić, że i tym razem rynek odrzuci okolice poziomu 8.6026.

USDSEK Daily
USDSEK Daily

intertrader_logo1InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotyczny



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here