Naga Marketsintertrader_logo1Trading egzotyczny to nowy cykl analiz, który tworzony we współpracy z brokerem InterTrader publikowany będzie na łamach portalu Comparic w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje będą tzw. egzotyczne pary walutowe.


USDSGD

Tak jak wspominałem już w mojej poprzedniej analizie 5 września br. od dłuższego czasu rynek porusza się w konsolidacji. Ciekawa sytuacja wydarzyła się wczoraj, gdyż rynek wybił górą niepokonany od 5-06-2016r. opór 1.3639 zbiegający się z poziomem 61.8% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków. Taka sytuacja może być początkiem wzrostów, dla których potencjalnym targetem okazują się okolice 1.3827.

Te artykuły również Cię zainteresują
USDSGD Daily
USDSGD Daily

USDNOK

Trwające od 27-07-216r. spadki od dłuższego czasu nieusilnie próbują pokonać wsparcie w okolicach poziomu 8.1400. Wielokrotne odrzucanie tego poziomu sprawiło, że obecna sytuacja rynkowa przypomina formację trójkąta. Obecnie znajdujemy się w dość newralgicznym miejscu, w którym zbiegają się ze sobą strefa podażowa, linia trendu spadkowego oraz poziom 61.8% korekty Fibonacciego z ostatnich spadków. To wszystko może okazać się zbyt silnym oporem i w najbliższym czasie spodziewałbym się kolejnego impulsu spadkowego i ponownego przetestowania w/w poziomu 8.1400. Jeżeli natomiast popyt okaże się wystarczająco silny, wówczas potencjalnym targetem dla pozycji długich okazują się okolice poziomu 8.3563.

Inwestując na parach egzotycznych wykorzystaj niskie spready u brokera InterTrader, które w chwili tworzenia analizy dla poszczególnych instrumentów wynosiły kolejno 1.3, 13.6 i 5.2 pipsa.

USDNOK H4
USDNOK H4

USDZAR

Niemal od początku roku rynek porusza się w kanale spadkowym. Wzrosty trwające od 11-08-2016r. z początkiem września odrzuciliśmy poziom 61.8% Fibonacciego z wcześniejszych spadków nie dotarliśmy do górnego ograniczenia kanału. W najbliższym czasie spodziewałbym się jednak kontynuacji trwających od połowy ubiegłego tygodnia wzrostów i ponownego przetestowania poziomu 14.7333 w okolicy lini trendu.

InterTraderDirect jest jedną z marek notowanej od 2004 roku na London Stock Exchange globalnej spółki GVC Holdings – sprawdź ofertę 

USDZAR Daily
USDZAR Daily

intertrader_logo1

InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here