Naga MarketsTrading egzotyczny to cykl analiz, który tworzony we współpracy z brokerem InterTrader publikowany jest na łamach portalu Comparic w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


USDNOK

Od początku miesiąca obserwujemy dynamiczne wzrosty, które po krótkiej korekcie odrzuciły wczoraj lokalne wsparcie 8.1321 a dziś pokonały linię trendu spadkowego. Jeżeli w najbliższym czasie rynek pokona lokalny opór 8.2466, wówczas wzrostym mogłyby dotrzeć kolejno w okolice 8.3430 bądź dalej nawet do oporu 8.5779.

USDNOK Daily
USDNOK Daily

USDSGD

Od dwóch miesięcy obserwujemy wzrosty i zdecydowane umacnianie się Dolara Amerykańskiego względem Dolara Singapurskiego w efekcie czego w ostatnim czasie rynek pokonał istotny opór 1.3843 wybijając ostatni istotny wierzchołek. W najbliższym czasie moglibyśmy zatem spodziewać się kontynuacji wzrostów nawet w okolice poziomu 1.4090.

InterTraderDirect jest jedną z marek notowanej od 2004 roku na London Stock Exchange globalnej spółki GVC Holdings, której Kapitalizacja giełdowa na LSE wynosi ponad 1,5 mld £ – zobacz link do notowań spółki na London Stock Exchange

USDSGD Daily
USDSGD Daily

USDSEK

Od blisko dwóch lat obserwowaliśmy ruch korekcyjny w kanale spadkowym tworzącym formację flagi. W ubiegłym tygodniu poprzez zdecydowane umocnienie się USD nastąpiło wybicie górą z formacji a nieustannie kontynuowane wzrosty pokonały również istotny poziom oporu 8.8160 w efekcie czego para walutowa USDSEK znalazła się najwyżej od kwietnia 2009 roku i otworzyła sobie drogę do dalszych wzrostów.

Inwestując na parach egzotycznych wykorzystaj niskie spready u brokera InterTrader, które w chwili tworzenia analizy dla poszczególnych instrumentów wynosiły kolejno 12.5, 1.5, i 11.1 pipsa.

USDSEK Weekly
USDSEK Weekly

intertrader_logo1InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here