Naga Marketsintertrader_logo1Trading egzotyczny to cykl analiz, który tworzony we współpracy z brokerem InterTrader publikowany jest na łamach portalu Comparic w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


USDMXN

Po wybiciu oporu 19.1310 rynek poruszał się na północ tworząc nowe historyczne maksima. Od wczoraj obserwujemy jednak silne spadki, dla których pierwszym, istotnym poziomem wsparcia okazuje się być właśnie w/w poziom 19.1310 zbiegający się z poziomem 38.2% korekty Fibonacciego. Równie istotny okazuje się być w tej sytuacji położony nieco niżej poziom 18.9480 zbiegający się z momentum 50% korekty Fibonacciego i to właśnie w okolicach jednego z wspomnianych poziomów spodziewać moglibyśmy się pojawienia reakcji popytowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
USDMXN Weekly
USDMXN Weekly

USDNOK

Od kilku dni obserwujemy ruch boczny. Biorąc pod uwagę, że obecna, trwająca od blisko pięciu dni konsolidacja jest korektą czasu wobec wcześniejszych dynamicznych spadków to właśnie wybicia dołem i kontynuacji trendu spadkowego moglibyśmy spodziewać się w najbliższym czasie. Za scenariuszem pro-spadkowym przemawiać może również fakt, iż obecnie rynek odrzuca linię trendu. Potencjalnym targetem dla pozycji krótkich po pokonaniu wsparcia 8.0797 okazuje się być poziom 8.0130 będący istotnym wsparciem z wykresu dziennego.

InterTraderDirect oferuje swoim klientom bezpłatny dostęp do zaawansowanych narzędzi takich jak m.in. IT-FinanceAutochartist czy Trading Central – sprawdź ofertę 

USDNOK H1
USDNOK H1

EURSEK

Wraz z początkiem tygodnia, rynek silnym impulsem wzrostowym pokonał historyczny opór 9.5919. We wtorek wzrosty były kontynuowane lecz dziś od rana obserwujemy jednak przewagę podaży. Potencjalna korekta spadkowa mogłaby w tym przypadku dotrzeć i ponownie przetestować (tym razem jako wsparcie) pokonany w poniedziałek opór zbiegający się z poziomem 38.2% korekty Fibonacciego.

Do inwestycji na parach egzotycznych sprawdź ofertę i porównaj spready u brokera InterTrader, u którego w chwili tworzenia analizy dla poszczególnych instrumentów wynosiły one kolejno 6.4, 8.8 i 11.6 pipsa.

EURSEK Daily
EURSEK Daily

intertrader_logo1

InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here