Naga MarketsTrading egzotyczny to cykl analiz, który publikowany jest na łamach portalu Comparic.pl w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


USDDKK

Na skutek trwających od wtorku wzrostów rynek dotarł w okolice istotnego oporu 7.0760, gdzie wczoraj wieczorem pojawiła się reakcja podażowa. Warto zaznaczyć, że powyżej tego poziomu byliśmy ostatnio na początku stycznia br. Obecnie znajdujemy się w okolicy linii tendencji wzrostowej i jeżeli tylko wsparcie to zostałoby pokonane, spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania poziomu 7.0015.

USDDKK H4

USDHUF

Na skutek trwających niemal od początku tygodnia wzrostów rynek dotarł w okolice poziomu 294.70, gdzie dziś pojawiła się silna reakcja podażowa. W efekcie dzisiejszych spadków ponownie znaleźliśmy się poniżej poziomu 292.85 i w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania linii tendencji wzrostowej.

Weź udział w webinarze. Wsparcia/opory, linie trendu i prawo akcji-reakcji w tradingu.

USDHUF H4

USDSGD

Na skutek trwających od wtorku wzrostów rynek dotarł dziś w okolice niezwykle istotnego oporu 1.4160, gdzie pojawiła się silna reakcja podażowa. Mimo, że poziom ten wstępnie został odrzucony, to od dwóch godzin obserwujemy ponowne wzrosty. Biorąc jadnak pod uwagę, jak istotny opór stanowi obecna strefa, w najbliższym czasie spodziewałbym się jej odrzucenia i wystąpienia przynajmniej głębszej korekty spadkowej.

Spotkajmy się na konferencji inwestycyjnej – FXCuffs w Krakowie 24-25 marca – zarejestruj się za darmo.

USDSGD H1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułFxOnUs na liście ostrzeżeń KNF
Następny artykułO wykresach ani słowa… GBP/JPY, NZD/USD, AUD/CHF
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here