Naga MarketsTrading egzotyczny to cykl analiz, który tworzony we współpracy z brokerem InterTrader publikowany jest na łamach portalu Comparic.pl w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURNOK

Pomino, że dwa tygodnie temu rynek wybił linię trendu wzrostowego na wykresie tygodniowym a w ubiegłym tygodniu re-testując odrzucił ją od dołu (jako opór) i wydawać by się mogło, że będzie to początek zmiany nastawienia rynku, to w tym tygodniu obserwujemy dynamiczne wzrosty przemawiające za siłą popytu.

EURNOK Weekly
EURNOK Weekly

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że w najbliższym czasie rynek mógłby dotrzeć i ponownie przetestować górne ograniczenie trwającej od blisko trzech miesięcy konsolidacji w okolicy poziomu 9.1350 zbiegającego się z 38.2% korekty Fibonacciego.

EURNOK Daily
EURNOK Daily

EURTRY

Zgodnie z naszą wcześniejszą projekcją, na skutek odrzucenia od dołu (jako oporu) linii wcześniejszego trendu wzrostowego rynek kontynuuje spadki. Jeżeli tylko w najbliższym czasie pokonamy dzisiejsze minima, wówczas spodziewać moglibyśmy się przetestowania okolic poziomu 3.6170.

Analiza zostałą wykonana na platformie brokera InterTraderDirect, który jest jedną z marek globalnej spółki GVC Holdings i gwarantuje depozyty oraz środki klientów w wysokości 100% – sprawdź ofertę

EURTRY H4
EURTRY H4

USDDKK

Na skutek trwających od dłuższego czasu wzrostów rynek dotarł w tym tygodniu w okolice strefy oporu będącej górnym ograniczeniem trwającej od dwóch lat konsolidacji.

USDDKK Weekly
USDDKK Weekly

Spoglądając na wykres H4 widzimy, że na skutek wczorajszych wzrostów rynek na moment znalazł się na najwyższych poziomach od stycznia 2003 roku. Szybko jednak pojawiła się reakcja podażowa i w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się korekty spadkowej, dla której potencjalnym targetem okazują się nawet okolice poziomu 7.0620.

Do inwestycji na parach egzotycznych polecamy wykorzystać niskie spready u brokera InterTrader, które w chwili tworzenia analizy dla poszczególnych instrumentów wynosiły kolejno 14.3, 9.1 i 0.5 pipsa.

USDDKK H4
USDDKK H4

intertrader_logo1InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznytokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDanske Bank: kontynuacja spadków EURUSD i wzrostów USDJPY
Następny artykułPolska: dobre dane o płacach i zatrudnieniu. Analiza USD/PLN, EUR/PLN
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here