TMS


Trading egzotyczny to cykl analiz, który tworzony we współpracy TMS Brokers publikowany jest na łamach portalu Comparic.pl w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURSEK

Jak już wspomniałem przy okazji mojej ostatniej analizy tego instrumentu, w grudniu ubiegłego roku rynek pokonał wsparcie 9.6000 zbiegające się z poziomem momentum 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszych wzrostów. Na skutek trwających od listopada spadków ponownie znaleźliśmy się wewnątrz wcześniejszej konsolidacji. Ponieważ do tej pory popyt nie zanegował tego wybicia, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków nawet w okolice linii trendu wzrostowego bądź dalej do wsparcia 9.1200 zbiegającego się z momentum 50% korekty Fibonacciego z trwających od sierpnia 2012r do listopada 2016r. wzrostów.

EURSEK Weekly
EURSEK Weekly

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się jednak korekty wzrostowej i re-testu poziomu 9.6000 zbiegającego się z mierzeniem 61.8% korekty Fibonacciego z ostatniego impulsu spadkowego. Dopiero odrzucenie tego poziomu mogłoby być sygnałem do otwarcia pozycji krótkich.

EURSEK Daily
EURSEK Daily

EURTRY

Na skutek trwających od dłuższego czasu wzrostów, rynek w ubiegłym tygodniu pokonał opór 3.7950 ustanawiając tym samym nowe historyczne maksima. Dziś od początku dnia dynamiczne wzrosty są kontynuowane w efekcie czego kurs EURTRY dotarł w okolice poziomu 3.9360.

EURTRY H4
EURTRY H4

USDTRY

W tym przypadku sytuacja wygląda bardzo podobnie jak w przypadku EURTRY. Różnica w notowaniu tego instrumentu jest taka, że po ubiegłotygodniowych wzrostach rynek wykonał korektę spadkową i re-testując odrzucił poziom 3.5590.

USDTRY H4
USDTRY H4

Inwestycje_w_waluty_(forex),_giełdy_i_towary_z_TMS_Brokers_Dom_Maklerski_TMS_Brokers_-_2015-08-18_11.51.11Dom Maklerski TMS Brokers S.A. to pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce, który istnieje od 1997 roku i podlegająca kontroli Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznyInvest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here