Naga MarketsGBPSEK

Tak jak wspomniałem w mojej proprzedniej analizie rynek od dłuższego czasu porusza się w konsolidacji pomiędzy wsparciem 10.8779 a oporem 11.4428. W miniony czwartek pokonaliśmy lokalną strefę wsparcia w okolicach poziomu 11.2165 i w najbliższym czasie spodziewałbym się ponownego przetestowania tego poziomu (tym razem jako oporu) tym bardziej, że zbiega się on z poziomem momentum 50% korekty Fibonacciego z ostatnich spadków oraz linią trendu spadkowego. Odrzucenie tego poziomu może być sygnałem dla spadków nawet w okolice 10.8779.

GBPSEK Daily
GBPSEK Daily

EURTRY

Od kilkunastu miesięcy rynek porusza się w konsolidacji o czym pisałem już przy okazji mojej wcześniejszej analizy tego instrumentu.

InterTrader Direct umożliwia zarządzanie 5 kontami swoich znajomych/klientów bez licencji na zarządzanie. Pomaga także zarządzającym uzyskać regulację do zarządzania wieloma rachunkami. (MAM / PAMM) – sprawdź ofertę

EURTRY Daily
EURTRY Daily

Warto jednak wziąć pod uwagę obecną sytuacje na wykresie H4, gdzie obecnie testujemy bardzo istotny poziom wsparcia 3.3185 zbiegający się idealnie z poziomem momentum 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszych wzrostów. Odrzucenie tego poziomu mogłoby zakończyć lokalne spadki i otworzyć drogę dla wzrostów przynajmniej w okolice 3.3550 bądź nawet 3.4023 i dalej 3.4579 (patrz wykres Daily).

EURTRY H4
EURTRY H4

USDMXN

Bardzo ciekawa sytuacja na tej parze walutowej. Zgodnie z moja ostatnią analizą rynek dotarł do ważnego oporu 19.1310 lecz wbrew oczekiwaniom nie odrzucił go. W miniony piątek pokonaliśmy górne ograniczenie trójkąta w efekcie czego obecnie znajdujemy się na najwyższym kursie tej pary walutowej od początku jej notowań. To czego moglibyśmy spodziewać się w najbliższym czasie to zachowania zasady zmiany biegunów i ponownego przetestowania w/w oporu (teraz wsparcia) 19.1310 znajdującego się nieopodal poziomu 38.2% korekty Fibonacciego z ostatnich wzrostów. Jeżeli rynek nie zaneguje tego wybicia i odrzuci tą strefę wsparcia, wówczas potencjał wzrostów jest niemal nieograniczony i bardzo ciężko będzie wyznaczyć potencjalne poziomy oporu, do których moglibyśmy zmierzać.

Do inwestycji na parach egzotycznych sprawdź ofertę i porównaj spready u brokera InterTrader, u którego w chwili tworzenia analizy dla poszczególnych instrumentów wynosiły one kolejno 25, 5.4 i 2.2 pipsa.

USDMXN Weekly
USDMXN Weekly

intertrader_logo1

InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznytokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here