Naga MarketsTrading egzotyczny to cykl analiz, który tworzony we współpracy z brokerem InterTrader publikowany jest na łamach portalu Comparic.pl w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


GBPNOK

Po trwających od dwóch tygodni spadkach mieszczących się w obrębie kanału, w ubiegłym tygodniu rynek przetestował niezwykle istotne wsparcie w okolicy poziomu 10.5150, gdzie pojawiła się reakcja popytowa. Trwające od tamtej pory wzrosty dotarły w okolice górnego ograniczenia kanału spadkowego, gdzie dziś pojawiła się reakcja podażowa. Jeżeli poziom ten zostanie trwale odrzucony, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania ubiegłotygodniowych minimów i wspomnianego juz poziomu 10.5150.

Te artykuły również Cię zainteresują
GBPNOK H4
GBPNOK H4

GBPTRY

Od blisko pięciu tygodni rynek poruszał się w konsolidacji tworząc formację trójkąta, z którego na skutek piątkowych wzrostów nastąpiło wybicie górą. Mimo późniejszych spadków rynek rozpoczął nowy rok luką wzrostową i w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu górnego ograniczenia trójkąta od góry (jako wsparcia). Jeżeli poziom ten zostanie odrzucony, wówczas spodziewać moglibyśmy się wzrostów w okolice 4.3820, 4.4430 i dalej 4.5030.

GBPTRY H4
GBPTRY H4

GBPZAR

Od ponad siedmiu tygodni rynek poruszał się w konsolidacji tworząc formację trójkąta zniżkującego, z którego dopiero w ubiegłym tygodniu rynek wybił dołem. Na skutek pojawienia się reakcji popytowej w okolicy lokalnego wsparcia 16.6400 ponownie znaleźliśmy się w okolicy poziomu 16.9800, gdzie dziś pojawiła się reakcja podażowa. Odrzucenie tego poziomu mogłoby być sygnałem do kontynuacji spadków w okolice ubiegłotygodniowych minimów bądź dalej do poziomu 16.2500.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u brokera InterTrader

GBPZAR H4
GBPZAR H4

intertrader_logo1InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułDanske Bank: Spokojny początek
Następny artykułCADJPY pomiędzy wsparciem a oporem
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here