Naga MarketsTrading egzotyczny to cykl analiz, który tworzony we współpracy z brokerem InterTrader publikowany jest na łamach portalu Comparic w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURTRY

W ubiegłym tygodniu dynamiczny impuls spadkowy wybił dołem z formacji klina pokonując tym samym lokalne wsparcie w okolicy 3.3754. Obecnie obserwujemy walkę popytu z podażą w okolicy lokalnej konsolidacji i jeżeli tylko rynek wybije górą, wówczas spodziewać moglibyśmy się kontynuacji korekty wzrostowej w okolice dolnego ograniczenia wcześniejszego klina zbiegającego się z poziomem 38.2% korekty Fibonacciego bądź dalej do strefy oporu w okolicy momentum 50% Fibonacciego.

EURTRY H4
EURTRY H4

USDMXN

W ubiegłym tygodniu rynek pokonał linię trendu wzrostowego co mogłoby świadczyć o potencjalnej zmianie nastawienia rynku na spadkowe. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się korekty wzrostowej i re-testu wspomnianej wcześniej linii w okolicy strefy oporu zbiegającej się z momentum 50% korekty Fibonacciego z ostatniego impulsu spadkowego.

Otwórz konto u Brokera InterTraderDirect i odbierz bezpłatny dostęp do radia LiveSquawk, gdzie przekazywane są newsy rynkowe w czasie rzeczywistym. Droga audio jest dużo szybsza niż publikacje w Reuters czy Bloomberg.

USDMXN Daily
USDMXN Daily

USDZAR

Zgodnie z naszą ostatnią projekcją, po dynamicznych spadkach, które pokonały linię wcześniejszego trendu wzrostowego nastąpiła korekta wzrostowa, która dotarła do zakładanej strefy oporu w okolicy poziomu 38.2% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków. Odrzucenie tego poziomu spowodowało spadki, które w tym tygodniu pokonały lokalne wsparcie i w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji trendu spadkowego nawet w okolice poziomu 13.4204.

Do inwestycji na parach egzotycznych polecamy wykorzystać niskie spready u brokera InterTrader, które w chwili tworzenia analizy dla poszczególnych instrumentów wynosiły zaledwie 4.42.6, i 5.3 pipsa.

USDZAR H4
USDZAR H4

intertrader_logo1InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here