Naga MarketsTrading egzotyczny to cykl analiz, który publikowany jest na łamach portalu Comparic.pl w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURTRY

Na skutek trwających od początku tygodnia spadków rynek pokonał linię trendu wzrostowego zbiegającą się z istotnym wsparciem 3.9520. Po pokonaniu wsparcie to zostało przetestowane od dołu, jako opór po czym spadki były kontynuowane. Obecnie rynek testuje kolejne istotne wsparcie zbiegające się z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego z całego wcześniejszego ruchu wzrostowego. Jeżeli w najbliższym czasie pojawi się reakcja popytowa, spodziewać moglibyśmy się wystąpienia przynajmniej korekty wzrostowej w okolice wspomnianego już poziomu 3.9520, który zbiega się obecnie z mierzeniem 50% Fibo z ostatnich spadków.

EURTRY H4

USDHKD

Na skutek trwających od początku roku wzrostów rynek dotarł w okolice niezwykle istotnego oporu 7.7709, gdzie w tym tygodniu pojawiła się silna reakcja podażowa. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się zatem kontynuacji spadków w okolice poziomu 7.7493.

Webinar z Dr Zbigniewem Wieczorkiem – “Formacja PIN BAR w analizie i w tradingu Price Action”.

USDHKD Weekly

USDSEK

Po trwających od początku lutego wzrostów rynek dotarł w okolice lokalnego oporu zbiegającego się z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków, gdzie na początku marca pojawiła się reakcja podażowa. Od tego czasu obserwujemy spadki i w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przetestowania okolic poziomu 8.70.

Spotkajmy się na konferencji inwestycyjnej – FXCuffs w Krakowie 24-25 marca – zarejestruj się za darmo.

USDSEK Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOczy inwestorów skierowane na Niemcy i Waszyngton
Następny artykułCySEC zawiesza licencję Boursotrade
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here