TMS


Trading egzotyczny to cykl analiz, który tworzony we współpracy z brokerem InterTrader publikowany jest na łamach portalu Comparic.pl w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURTRY

Na skutek ubiegłotygodniowych spadków rynek pokonał linię trendu wzrostowego, którą dziś przetestował od dołu (jako opór). Odrzucenie tego oporu mogłoby być sygnałem do kontynuacji spadków w najbliższym czasie.

EURTRY H4
EURTRY H4

GBPSEK

Na skutek trwających od ubiegłego tygodnia wzrostów rynek dotarł dziś w okolice górnego ograniczenia kanału wzrostowego. Odrzucenie tego poziomu bądź znajdującego się nieco dalej lokalnego oporu zbiegającego się z poziomem 70.7% Fibonacciego mogłoby być sygnałem do spadków w najbliższym czasie.

Jeżeli natomiast oba te poziomy zostaną pokonane, wówczas spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania oporu w okolicy 11.7500.

Do inwestycji na parach egzotycznych polecamy wykorzystać niskie spready u brokera InterTrader, które w chwili tworzenia analizy dla poszczególnych instrumentów wynosiły kolejno 17.5, 27 i 1.8 pipsa.

GBPSEK H4
GBPSEK H4

USDMXN

Rynek od miesiąca porusza się w konsolidacji, której dolne ograniczenie zbiega się z poziomem 38.2% korekty Fibonacciego z wywołanych na skutek wyborów prezydenckich w USA wzrostów. Dziś po raz kolejny testujemy to wsparcie i jeżeli tylko podaż będzie miała wystarczająco siły by je pokonać, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przetestowania okolic poziomu 19.9000.

Sprawdź jak dobre mogą być warunki u brokera InterTrader

USDMXN Daily
USDMXN Daily

intertrader_logo1InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznyNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… GBP/USD, AUD/USD, GBP/JPY
Następny artykułIronFX pozywa blogerkę [AKTUALIZACJA]
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here