Naga MarketsTrading egzotyczny to cykl analiz, który publikowany jest na łamach portalu Comparic.pl w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURSGD

Na skutek odrzucenia poziomu 1.5160 od poniedziałku obserwujemy spadki. Mimo, ze w okolicy piątkowych minimów, o których pisałem już w mojej ostatniej analizie pojawiła się reakcja popytowa, to ostatecznie w dniu dzisiejszym wsparcie to zostało pokonane. Na skutek dzisiejszych spadków wybiliśmy również dołem z kanału wzrostowego i jeżeli tylko spadki będą kontynuowane, spodziewać moglibyśmy się przetestowania okolic poziomu 1.4970. Warto jednak zwrócić uwagę, że w dalszym ciągu nie przetestowaliśmy jeszcze od dołu pokonanego dziś wsparcia (teraz oporu) i to właśnie re-testu tej strefy moglibyśmy się spodziewać w pierwszej kolejności.

EURSGD H4

SGDJPY

Od 30 listopada ub.r. rynek porusza się w konsolidacji. Na skutek trwających od połowy marca spadków po raz kolejny znaleźliśmy się w okolicy jej dolnego ograniczenia, gdzie na początku tygodnia pojawiła się reakcja popytowa. Jeżeli wzrosty będą kontynuowane, spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania poziomu 81.85.


Wypróbuj rachunek w Windsor Brokers. Właśnie uruchomiliśmy dla klientów z Polski konto handlowe w walucie bazowej PLN. Dostęp do konta handlowego MT4 w lokalnej walucie pozwoli na zaoszczędzenie cennego czasu i pieniędzy na konwersji walut oraz rocznych rozliczeniach. Zapoznaj się z ofertą.


SGDJPY Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDlaczego ochrona przed ujemnym saldem jest tak istotna?
Następny artykułHSBC Trade Ideas: AUD/USD, EUR/USD, GBP/USD i inne
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here