TMS


Zgodnie z moją wcześniejszą projekcją para walutowa EURSEK dotarła w okolice poziomu 9.60, gdzie pojawiła się silna reakcja podażowa. Wydawać by się mogło, że na wykresie dziennym tworzy nam się prawe ramię pro-spadkowej formacji głowy z ramionami i w najbliższym czasie rynek powinien zmierzać w okolice poziomu 9.43, będącego linią szyi, której pokonanie mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków.

EURSEK Daily

Na wykresie tygodniowym zauważymy, że jeżeli linia szyi zostałaby pokonana, teoretycznym zasięgiem dla spadków mogłyby okazać się nawet okolice poziomu 8.75 choć na drodze do tego targetu stoi jeszcze linia trendu wzrostowego oraz niezwykle istotne wsparcie 9.12.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u broker XM, gwarantującego ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

EURSEK Weekly

Spoglądając jednak na wykres 4-godzinowy zauważymy, że trwające od końca lutego br. spadki zdecydowanie spowolniły. Powoli zbliżamy się w okolice strefy wsparcia zbiegającej się z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego i jeżeli tylko ten poziom zostałby odrzucony, cały wcześniej wspomniany scenariusz pro-sapdkowy zostałby (przynajmniej tymczasowo) zanegowany a w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownych wzrostów.

Niewątpliwie znajdujemy się w interesującym punkcie i warto obserwować tą parę walutową w celu poszukiwania okazji inwestycyjnej.

Spotkajmy się na konferencji inwestycyjnej – FXCuffs w Krakowie 24-25 marca – zarejestruj się za darmo.

EURSEK H4


Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here