Naga MarketsTrading egzotyczny to cykl analiz, który tworzony we współpracy z brokerem InterTrader publikowany jest na łamach portalu Comparic w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURSEK

Od ubiegłego czwartku rynek realizując nasza wcześniejszą projekcję porusza się na południe tworzą korektę spadkową po wtorkowych wzrostach, kiedy to Euro umocniło się względem Korony Szwedzkiej o 1,15% i znalazło się najwyżej od maja 2010r.

W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków i przetestowania strefy popytowej w okolicy wsparcia 9.6668 zbiegającego się aż z trzema kolejnymi mierzeniami Fibonacciego – 50%, 61.8% oraz 70.7% korekt z poszczególnych mierzeń.

EURSEK H4
EURSEK H4

USDMXN

Po dynamicznych wrześniowych wzrostach od blisko czterech tygodni obserwujemy równie dynamiczne spadki, które pokonały wczoraj linię trendu wzrostowego. Jeżeli w najbliższym czasie popyt nie zaneguje tego wybicia, wówczas spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków nawet w okolice poziomów 18.2645, 18.0730 bądź dalej 17.9311.

Za scenariuszem pro-wzrostowym może przemawiać natomiast fakt, że w dalszym ciągu niedomknięta została luka spadkowa z 9.10.2016r.

InterTraderDirect jest zawsze po stronie klienta i działa w modelu ECN/STP oraz NDD – sprawdź ofertę

USDMXN Daily
USDMXN Daily

USDZAR

Niemal od początku tygodnia obserwujemy dynamiczne spadki, które wczoraj pokonały linię trendu wzrostowego oraz dwa wsparcia: 13.9873 i 13.9213. Biorąc pod uwagę zdecydowane spowolnienie, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się korekty wzrostowej i re-testu linii trendu w okolicy lokalnego oporu 14.1100 zbiegającego się z poziomami momentum 50% korekty z ostatniego impulsu i 38.2% Fibonacciego z całego ruchu spadkowego.

Do inwestycji na parach egzotycznych polecamy wykorzystać niskie spready u brokera InterTrader, które w chwili tworzenia analizy dla poszczególnych instrumentów wynosiły zaledwie 11.4, 2.3, i 4.1 pipsa.

USDZAR H4
USDZAR H4

intertrader_logo1InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here