TMS


Trading egzotyczny to cykl analiz, który tworzony we współpracy z brokerem InterTrader publikowany jest na łamach portalu Comparic w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURSEK

Na skutek trwających od 2012 roku wzrostów znaleźliśmy się obecnie w okolicy niezwykle istotnego oporu z wykresu miesięcznego 10.0000.

EURSEK Monthly
EURSEK Monthly

Spoglądając na wykres dzienny widzimy, że od czasu wybicia pod koniec września z konsolidacji rynek w niespełna 1,5 miesiąca pokonał zasięg kolejnego boxu w proporcji 1:1. Biorąc pod uwagę istotę obecnego oporu 10.0000 oraz równość dwóch ostatnich boxów, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się korekty spadkowej i re-testu wsparcia 9.5956 zbiegającego się z momentum 50% korekty Fibonacciego z całego ostatniego ruchu wzrostowego.

By zainwestować wykorzystaj niskie spready u Brokera InterTrader.

EURSEK Daily
EURSEK Daily

USDILS

Od ubiegłego tygodnia obserwowaliśmy konsolidację. Na skutek wczorajszych wyborów prezydenckich w USA dziś rynek bardzo dynamicznymi wzrostami pokonał opór 3.8166 i jeżeli tylko podaż nie zaneguje tego wybicia, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji wzrostów przynajmniej w okolice 3.8336.

InterTraderDirect jest zawsze po stronie klienta i działa w modelu ECN/STP oraz NDD – sprawdź ofertę

USDILS H4
USDILS H4

USDMXN

Jest to jedna z bardziej wrażliwych na wybory prezydenckie w USA par walutowych. Mimo, iż rynek otworzył się w tym tygodniu luką spadkową i przez kolejne dni kontynuował spadki to po publikacji sondażowych wyników przemawiających zdecydowanie za zwycięstwem Donalda Trumpa nastąpiło zdecydowane osłabienie się Meksykańskiego Peso o ponad 12% w efekcie czego USDMXN znalazło się na nowych historycznych maksimach. W ostatnich godzinach obserwujemy jednak korektę spadkową lecz w dalszym ciągu rynek znajduje się powyżej poziomu 19.9000.

USDMXN Daily
USDMXN Daily

intertrader_logo1InterTrader jest globalnym brokerem działającym na rynku od 2009 roku. Co bardzo ważne, broker ten gwarantuje depozyty klientów w 100% czyli więcej niż jakikolwiek regulator na rynku. Jest to możliwe, ponieważ InterTrader jest częścią olbrzymiej grupy kapitałowej GVC.PLC notowanej na London Stock Exchange od 2004 roku. Sprawdź ofertę InterTrader.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Trading egzotycznyInvest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here