TMS


Trading egzotyczny to cykl analiz, który publikowany jest na łamach portalu Comparic.pl w każdy poniedziałek, środę i piątek. Motywem przewodnim jak sama nazwa wskazuje są tzw. egzotyczne pary walutowe.


EURSEK

Zgodnie z moją projekcją z 6 lutego br. rynek odrzucił lokalne wsparcie w okolicy poziomu 9.4300 i od kilku tygodni porusza się na północ. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się zatem re-testu poziomu 9.6000, który przez blisko dwa lata stanowił górne ograniczenie wcześniejszej konsolidacji. Jeżeli poziom ten ponownie powstrzyma popyt przed dalszymi wzrostami, zarówno na wykresie dziennym jak również tygodniowym powstać mogłoby prawe ramię pro-spadkowej formacji głowy z ramionami (RGR).

By zainwestować, sprawdź ofertę Brokera BDSwiss

USDMXN

Na skutek trwających od drugiej połowy stycznia dynamicznych spadków, rynek w ubiegłym tygodniu pokonał wsparcie w okolicy poziomu 20.2000. Warto zwrócić uwagę, że w dalszym ciagu poziom ten nie został przetestowany od dołu (jako opór) co zgodnie z zachowaniem zasady zmiany biegunów powinno wydarzyć się po trwałym jego pokonaniu. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się zatem przynajmniej korekty wzrostowej choć brakuje jednoznacznego sygnału wskazującego, że rozpocznie się ona już teraz.

Spotkajmy się na konferencji inwestycyjnej – FXCuffs w Krakowie 24-25 marca – zarejestruj się za darmo.

USDMXN Daily


Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here